Tatiana je milá, usmievavá, svoju prácu berie zodpovedne. Pred fotením sme mali stretnutie 
na ktorom chcela vedieť podrobnosti mojich predstav, čím môžem potvrdiť, že zachytila všetko, 
čo som chcela a vynechala tiež to čo som nechcela. Ak hľadáte niekoho kto by mal naplniť vaše predstavy tak ONA je ta pravá lebo ma cítenie pre detaily a vystihne vaše predstavy . 
Výsledok bol veľmi pozitívny. Moje svadobné fotky sú krásne a vždy sa na nich rada pozerám . 
Príjemná skúsenosť, môžem len odporúčať.
Lucka

S Tatianou sme sa stretli pri rodinnom fotení, ktoré vďaka jej skvelému prístupu k deťom prebiehalo maximálne uvoľnene a pohodovo. Bola veľmi trpezlivá a kamarátska, deti si ju hneď obľúbili, čo je aj vidieť na fotkách. 
Tie nám dodala behom pár dní a sú presne také, aké sme si predstavovali - prirodzené a originálne. Sme jej za ne veľmi vďační a už teraz sa tešíme na ďalšie spoločné fotenie! :)
L.Cigľárová

S Táničkou bola veľmi príjemná spolupráca, pri fotení sme ju ani nevnímali a z fotenia s ňou mame najkrajšie rodinné fotky. Iba ona dokázala našu dcérku odfotiť prirodzenú a krásnu, presne tak ako ju my vnímame, bez štylizovania do nejakých nútených póz. Inak nespolupracujúce dievčatko sa samé začalo predvádzať a prirodzene a ochotne pózovať:). Ďakujeme a tešíme sa na ďalšie fotenia.

Zuzka R.

Tatiana je veľmi oddaná svojej práci a je vidno, že ju to napĺňa. Má zmysel pre detaily a preto niekedy, aj zo zdanlivo obyčajnej situácie vie vyťažiť viac. Fotenie nie je strojené, ale veľmi prirodzené. Preto aj výsledné fotografie sú úprimné, plné farieb a radosti z veľkého dňa. Je otvorená novým a moderným nápadom. Fotenie s Tatianou je zážitok a zábava zároveň.

Lenka J.

Back to Top