Tatiana je milá, usmievavá, svoju prácu berie zodpovedne. Pred fotením sme mali stretnutie 
na ktorom chcela vedieť podrobnosti mojich predstav, čím môžem potvrdiť, že zachytila všetko, 
čo som chcela a vynechala tiež to čo som nechcela. Ak hľadáte niekoho kto by mal naplniť vaše predstavy tak ONA je ta pravá lebo ma cítenie pre detaily a vystihne vaše predstavy . 
Výsledok bol veľmi pozitívny. Moje svadobné fotky sú krásne a vždy sa na nich rada pozerám . 
Príjemná skúsenosť, môžem len odporúčať.
Lucka

S Tatianou sme sa stretli pri rodinnom fotení, ktoré vďaka jej skvelému prístupu k deťom prebiehalo maximálne uvoľnene a pohodovo. Bola veľmi trpezlivá a kamarátska, deti si ju hneď obľúbili, čo je aj vidieť na fotkách. 
Tie nám dodala behom pár dní a sú presne také, aké sme si predstavovali - prirodzené a originálne. Sme jej za ne veľmi vďační a už teraz sa tešíme na ďalšie spoločné fotenie! :)
L.Cigľárová

Od začiatku našej spolupráce bola veľmi zodpovedná a naše požiadavky sme si vysvetlili pred fotením. Aj na to, aké sme mali nepodarene počasie a s mojim pesimizmom, Táničkin optimizmus to všetko napravil. Deň sme si užili na 100%, cítili sme sa ako filmové hviezdy a výsledok práce nám zanechá tie najkrajšie spomienky na celý život. Jedno veľké ďakujeme.
Tomáš a Júlia

S Táničkou bola veľmi príjemná spolupráca, pri fotení sme ju ani nevnímali a z fotenia s ňou mame najkrajšie rodinné fotky. Iba ona dokázala našu dcérku odfotiť prirodzenú a krásnu, presne tak ako ju my vnímame, bez štylizovania do nejakých nútených póz. Inak nespolupracujúce dievčatko sa samé začalo predvádzať a prirodzene a ochotne pózovať:). Ďakujeme a tešíme sa na ďalšie fotenia.

Zuzka R.

Tatiana je veľmi oddaná svojej práci a je vidno, že ju to napĺňa. Má zmysel pre detaily a preto niekedy, aj zo zdanlivo obyčajnej situácie vie vyťažiť viac. Fotenie nie je strojené, ale veľmi prirodzené. Preto aj výsledné fotografie sú úprimné, plné farieb a radosti z veľkého dňa. Je otvorená novým a moderným nápadom. Fotenie s Tatianou je zážitok a zábava zároveň.

Lenka J.

Táničkinu prácu sledujem už dlhšie a som jej veľký fanúšik. Keď sme sa pri príprave eshopu dostali do bodu, kedy sme potrebovali profi produktové a lifestylové fotky, neváhali sme ani chvíľu a hneď sme jej písali či má čas a či by bola ochotná pomôcť nám s tým. Odpoveď, že ide do toho s nami nás veľmi potešila.
Táničkin prístup na fotení a jej celkové vnímanie fotografie je nám veľmi blízky. Ide o prirodzené a uvoľnené fotenie, pri ktorom sa nesnaží nikoho dostať do neprirodzenej či umelej pózy. Práve naopak. Snaží sa zachytiť čaro prítomného okamihu, čo sa nám neskutočne páči.
Andrea B.


Back to Top