Drahí priatelia, vitajte na mojej stránke!

Volám sa Tatiana a som celkom kávomilná. Instantnú kávu si nezalievam a keď mi ju niekto ponúkne, tak mu to nezazlievam. Verím, že káva je viac než len obyčajný nápoj. Je to príležitosť byť sama so sebou, či viesť dobrý rozhovor s Vami, či jednoducho len tak byť. 
Pri pití dobrej kávy som si pred 10 rokmi zamilovala fotenie. Od vtedy milujem spolupracovať s ľuďmi, ktorý majú vášeň pre svoje sny, túžby a sú s láskou otvorení na spoločné fotenia a projekty.
Svoj čas rozdeľujem medzi krásnou prírodou a mestom. Na východnom Slovensku kreatívne pracujem, fotím a som s mojou rodinou. Na druhej strane zbožňujem rýchly rytmus mesta, kde môžem fotiť a pracovať na projektoch, ktoré ma napĺňajú. Veľký čas strávim v Bratislave a Žiline.
Jednoducho, byť na cestách ma inšpiruje.
Moja viera v život je jednoduchá: buďme skutoční, buďme milí, sledujme túžbu a vytvárajme veci zo srdca. Zamerajme sa na to, na čom vám najviac záleží a spomaľme, aby sme si užili život. To je celá moja vízia. ​​​​​​​
Čo by ste avšak o mne nepovedali? Kreativitu zvyšujem a svoj nahromadený kofeín si rada vybijem na crossfite, hraním na cimbale. Keď príde nočná hodina je čas na červené víno a kreatívne chvíle, ktoré sa neodmietajú.
Dúfam, že sa rozhliadnete okolo seba a uvidíte, či je moja fotografia pre vás to pravé. Ak vám s čímkoľvek môžem pomôcť, dajte mi vedieť!
Tatiana
Back to Top