Volám sa Tatiana a som celkom kávomilná. Instantnú kávu si nezalievam a keď mi ju niekto ponúkne, tak mu to nezazlievam. Verím, že káva je viac než len obyčajný nápoj. Je to príležitosť byť sama so sebou, či viesť dobrý rozhovor, či jednoducho len tak byť. Keď dopijem pár šálok kávy začnem ako fotograf spolupracovať s ľudmi, ktorý majú vášeň pre svoje remeslo, jasné posolstvo a s láskou sú otvorení na ďalšie spoločné fotenia a projekty. 
Moje fotky sú zamerané na jednoduchosť, pestrosť a farebnosť. 

Dôležité sú výrazne textúry jedla, produktov so zmyslom pre detail. Svoj čas rozdeľujem medzi krásnou prírodou a mestom. Na východnom Slovensku kreatívne pracujem, fotím. Zbožňujem rýchly hektický rytmus mesta s reštauráciami, zvukmi ulice a obchodmi, ktorý mi dáva iný pohľad. 
Jednoducho, byť na cestách ma inšpiruje. Zamilovala som sa do fotografovania v oblasti potravín, receptov, keď som mala možnosť fotiť kuchársku knihu, fotiť do časopisov ale aj úžasného kalendára. Moja viera v život je jednoduchá: buďme skutoční, buďme milí, sledujme túžbu a vytvárajme veci zo srdca. Zamerajme sa na to, na čom vám najviac záleží a spomaľme, aby sme si užili život. To je celá moja vízia. 

Čo by ste avšak o mne nepovedali? Kreativitu zvyšujem a svoj nahromadený kofeín si rada vybijem na crossfite, hraním na cimbale. Keď príde nočná hodina je čas na červené víno a kreatívne chvíle, ktoré sa neodmietajú.
Back to Top